Co koupit ženě? Šperky s ametrínem.

Nevíte jaký dárek koupit své drahé polovičce k blížícím se Vánocům? Chcete koupit něco neobyčejného, co má zároveň trvalou hodnotu? Pak máme pro vás ten nejlepší tip na dárek pro ženu, kupte jí šperky s ametrínem.

Ametrín je překrásný kámen, který není tolik známý, jako například citrín či ametyst a asi jen málokdo tuší, že v přírodě vznikl sloučením těchto dvou nerostů. Díky tomu se jedná o velmi neobyčejný kámen dvou barev. Díky citrínu má žluté zabarvení a z ametystu zase nafialovělý nádech, dohromady tak vzniká neobyčejná hra barev, kterou ještě umocňuje skutečnost, že ametrín je průhledný kámen. Vyniká také úžasnou brilancí, a proto je přímo stvořený pro výrobu šperků.

Šperky, které jsou jedinečné

Pro výrobu šperků se ametrín velmi často brousí do různých tvarů a vznikají tak překrásné šperky. Nejčastěji se využívá pro výrobu přívěsků. Přívěsek krásně ozdobí váš dekolt a bude plnit účel velmi zajímavého doplňku. Na našich stránkách můžete pořídit překrásný přívěsek, ze kterého doslova oči přechází. Velmi krásně vypadají i ametrínové náušnice, nejčastěji visací. Ametrín v kombinaci se stříbrem nebo zlatem působí velmi luxusně, přesto je cenově dostupný pro každého.

Ametrín má nápadně blízko spíše k ametystu a mnohdy s ním bývá zaměňován. Ovšem přítomnost žluté barvy napovídá odlišnost mezi těmito dvěma kameny. Darujte ženě šperk, který působí nesmírně jemně a romanticky. Krásné šperky nemusí být drahé, přesto jimi můžete vyjádřit, jak moc si své partnerky vážíte. Fialkovou barvu milují téměř všechny ženy. Zkuste poznat blíž tento kámen ametrín, který není tolik známý, přesto svou krásou předčí mnohé jiné nerosty.

Prohlédněte si oblíbené kategorie eshopu:
Náušnice
Náhrdelníky
Přívěsky
Prsteny

Stříbrné šperky
Stříbrné náušnice
Stříbrné přívěsky

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.