Červený korál náhrdelník

Náhrdelník z červeného korálu je krásný šperk a vždy upoutá pozornost. Všechny šperky s červenými korály jsou slušivé a ženami velice oblíbené, ať už jde o náušnice, přívěsky, či prsteny, ale prim mezi nimi hraje právěnáhrdelník. Náhrdelník s červenými korály se báječně hodí pro jakoukoliv slavnostnější příležitost, pokud je dobře sladěn s celkovým outfitem ženy.

Houbový červený korál náhrdelník

Znáte mořský houbový červený korál? Jinak se mu také říká pěnový korál. Těmito názvy se označuje velká masa červeného korálu (vypadá vlastně jako červený kámen), ze kterého se vyřezávají a brousí různé tvary, které se následně pouřívají do šperků - kostičky, kuličky, oválky, hvězdičky,... Tyto tvary se při výrobě náhrdelníků provrtávají a různě kombinují tak, aby výsledný náhrdelník byl co nejelegantnější a možná i nejoriginálnější. Korál bývá v náhrdelnících také kombinován s dalšími drahými kameny či přírodninami.

Větvičkový červený korál náhrdelník

Pro výrobu náhrdelníků z červeného korálu se používá také větvičkový korál. Nabídne-li vám někdo náhrdelník s větvičkovým korálem, znamená to, že v náhrdelníku jsou navlečeny jednotlivé drobné větvičky korálu. Takový náhrdelník je rovněž velmi elegantní. Větvičkové korály bývají v náhrdelníku často kombinovány s dalšími produkty moře, a to s perlami.

Kde koupit červený korál náhrdelník?

Náhrdelníky s korály najdete v kategorii KORÁL.

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.