Prsten vltavín VEGA IV

SperkyProZeny.cz » Prsteny » Prsten vltavín VEGA IV


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Umělecky designově hezky zpracovaný prsten se vsazeným vltavínem (moldavitem)

Velký prsten, velikost prstýnku 60 a více

Díky unikátnímu designově velice pěkně zpracovanému neuzavřenému kroužku je možné tento prsten s vltavínem zvětšit. Pozor, zmenšit pod uvedenou velikost 60 však nelze. 

Povrchová úprava kovu (lakování a následné vypalování) vás chrání před případnými alergickými reakcemi při dotyku kovu s pokožkou.
Velikost kamínku v nejširších místech cca 13mm 

Kupujete právě tento originál, který můžete také vidět na přiložených fotografiích. Je to autorský šperk, proto stejný prsten nikdo jiný nebude nosit.
 

Proč koupit vltavínový prsten

Originální a nepřehlédnutelný prsten z temně zeleného vltavínu a kreativně tvarovaného stříbřeného základu je dokonalým šperkem pro všechny ženy, které mají rády originalitu, a zároveň dovedou ocenit místo původu svého šperku. Vltavíny se získávají výhradně na území České republiky, a po celém světě se těší velké oblibě. Vltavínovým šperkem tedy můžete vyjádřit nejen svou zálibu v jedinečných materiálech, ale i dobrý vztah ke své vlasti a pokoru k tomu, co příroda naší země produkuje. Tento prsten dodá Vašemu vzhledu na jedinečnosti a kreativitě. Prsten s vltavínem je nejen ideální dárek pro ženu, ale jako pravý český šperk i pro přátele ze zahraničí.

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.