Prsten vltavín VEGA 1

SperkyProZeny.cz » Prsteny » Prsten vltavín VEGA 1


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Originální prsten vltavín

Velikost prstenu, velikost 56 a více

Díky unikátnímu designově velice pěkně zpracovanému neuzavřenému kroužku je možné prsten zvětšit. Pozor, zmenšit pod uvedenou velikost 56 však dost dobře nelze. 

Povrchová úprava kovu (lakování a následné vypalování) vás chrání před případnými alergickými reakcemi při dotyku kovu s pokožkou.
Velikost kamínku v nejširších místech cca 26x12mm 

Kupujete právě tento originál, který můžete také vidět na přiložených fotografiích. Je to autorský šperk, proto stejný prsten nikdo jiný nebude nosit.

Proč koupit

Kouzlo vltavínu vás ohromí. Kvalitní a lesklý kámen v podobě brilantně provedeného prstýnku svedou veškerou pozornost právě k vašim rukou. Nemusíte si brát více prstýnků najednou, dozajista vám postačí pouze jeden a to ten náš. Stříbrný kov spolu s úchvatnou a přesto decentní zelenou všem ostatním vezme vítr z plachet. Muži z vás nespustí zrak a ženy budou závistivě pozorovat každý váš krok. Příjemně si s nimi popovídejte a doporučte jim šperky s populárním a cenným vltavínem.
Prsten vám nejenom přivábí překvapivou pozornost a skutečný zájem o vaši osobu. Vlna štěstí, která se vám poštěstí je spolu s uznáním vážně neskutečná. 
Vltavín si zamilujete!

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.