Prsten Jantar staromosaz VEGA

SperkyProZeny.cz » Prsteny » Prsten Jantar staromosaz VEGA


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Autorský šperk - prsten s jantarem v provedení staromosaz

Velikost prstýnku nemusíte vůbec řešit, a to díky unikátnímu designově velice pěkně zpracovanému neuzavřenému kroužku. Jednoduše jej během chvilky přizpůsobíte prstu, na který jste prsten právě nasadila.
Povrchová úprava kovu (lakování a následné vypalování) vás chrání před případnými alergickými reakcemi při dotyku kovu s pokožkou.
Velikost kamínku cca 12x7mm 

Kupujete právě tento originál, který můžete také vidět na přiložených fotografiích. Je to autorský šperk, proto stejný prsten nikdo jiný nebude mít.
 

Proč koupit umělecký prsten s jantarem

Unikátní, zcela nepřehlédnutelný prsten z jantaru a kreativně tvarovaného základu ze staromosazi je vhodný dárek pro ženu, která má ráda unikátní doplňky. Léčitelé říkají, že jantar pomáhá očistit a posílit tělo, zejména v oblasti močových cest a štítné žlázy. Tento prsten s jantarem je svým vzhledem vhodný zejména pro nošení na slavnostní a jinak výjimečné událostí. Může být též moc pěkným dárkem pro někoho, kdo je pro nás skutečně jedinečný.

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.