Prsten Chalcedon VEGA

SperkyProZeny.cz » Prsteny » Prsten Chalcedon VEGA


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 

Chalcedon prsten
SLEVA


Prsten s chalcedonem v provedení staroměď

Velikost prstýnku nemusíte vůbec řešit, a to díky unikátnímu designově velice pěkně zpracovanému neuzavřenému kroužku. Jednoduše jej během chvilky přizpůsobíte prstu, na který jste prsten právě nasadila.
Povrchová úprava kovu (lakování a následné vypalování) vás chrání před případnými alergickými reakcemi při dotyku kovu s pokožkou.
Velikost kamínku cca 10x8mm 

Kupujete právě tento originál, který můžete také vidět na přiložených fotografiích. Je to autorský šperk, proto stejný prsten nikdo jiný nebude mít.
 

Proč koupit umělecký prsten s chalcedonem

Originální, umělecky zpracovaný prsten vyrobený z chalcedonu a kreativně tvarovaného základu ze staromosazi je prima šperk pro všechny ženy, které si potrpí na originální doplňky a zároveň chtějí posílit svou vlastní imunitu. Podle některých léčitelů chalcedonovým kamenem podpoříte svou obranyschopnost. Zajímavě tvarovaným kovem pak jistě dáte najevo vlastní jedinečnost.  Prsten je svým vzhledem vhodný zejména pro nošení v rámci slavnostních a jinak výjimečných událostí. Je také skvělým dárkem pro toho, kdo je pro nás vskutku výjimečný.

 ***