Přívěsek sagenit - rutil v křišťálu

SperkyProZeny.cz » Přívěsky » Přívěsek sagenit - rutil v křišťálu


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Sagenit - zlatý rutil v křišťálu

Přívěsek ze sagenitu (vrostlice zlatého rutilu v křišťálu, tzv. "venušiny vlasy") vybroušeného do tvaru obdélníkové mugle.
Pozlacený úchyt
Velikost kamene cca 17x10mm

Každý kámen je přírodou vytvořený originál. Zakoupený výrobek se může barvou, strukturou či velikostí kamene mírně lišit od obrázku.

Proč koupit přívěsek se sagenitem

Chcete mít na svém řetízku přívěsek z andělských vlasů? Právě jako „andělské vlasy“ se nazývá unikátní nerost Sagenit, který byl vytvořen samotnou přírodou a získává se tak na mnoha nalezištích po celém světě. Na první pohled běžný nerost však zaujme hlavně svou zajímavou strukturou, díky které je každý šperk skutečným originálem a unikátním dílem samotné přírody. Dopřejte si i vy tuto jedinečnost, která vašemu celkovému vzhledu dodá na elegantnosti. Té napomáhá i celkový vzhled a hlavně velikost samotného přívěsku, která je decentní, a díky tomu přívěsek podpoří váš celkový vzhled, ale rozhodně nebude tak dominantní, aby strhával pozornost pouze na sebe.

 

Zajímavosti o sagenitu a aktuální nabídka zde: sagenit

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.