Přívěsek křišťály VEGA

SperkyProZeny.cz » Přívěsky » Přívěsek křišťály VEGA


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Umělecky zpracovaný přívěsek s lístečkem a dvěma křišťály

Kov ve zpracování staromosaz - zlacený tombak s patinou
Velikost přívěsku cca 45x45mm (v nejširších místech včetně dole zavěšeného lístečku)

Přívěsek je zavěšen na kulatém řemínku z broušené světlé kůže o délce cca 47cm se zapínáním na karabinku vyrobenou ze stejného kovu, jako přívěsek.

Kupujete právě tento originál, který vidíte na fotografiích. Druhý stejný kousek neexistuje a nikdo jiný nebude stejný šperk nosit. Autorský šperk je mimo jiné právě pro svoji originalitu vhodný jako dárek pro ženu.

Dodáváme v originální dárkové papírové krabičce.

Proč koupit právě tento přívěsek s křišťály

Čirý a průsvitný křišťál byl od dávných dob považován za symbol rovnováhy a čistoty, a byl hojně používán pro talismany. Ať už jako talisman, nebo jako úchvatný a nebývale zajímavý šperk, určitě si zamilujete tento přívěšek z křišťálů. Přívěsek je tvořen dvěma většími a třetím menším křišťálem asymetrických oblých tvarů, které jsou spojeny kovovými vlákny těsně kopírujícími linie kamenů. Výsledkem je přirozená lehkost a velmi poutavý vzhled šperku, který dává vyniknout průzračnosti kamene na velké ploše, a přesto neupozaďuje poutavé tvary kovu v barvě staromosazi. Ten tvoří nejen „pouzdro“ obklopující kameny, ale také doplněk v podobě kovového lístečku, poletujícího pod křišťálovými kameny. Celý šperk působí vysoce luxusně, noblesně a elegantně, proto se skvěle uplatní na slavnostní události, kde z vás udělá střed pozornosti.

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.