Přívěsek korál VEGA 7

SperkyProZeny.cz » Přívěsky » Přívěsek korál VEGA 7


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Designový přívěsek s červeným korálem

Velikost přívěsku: cca 48x29mm
Délka koženého řemínku: cca 45cm

Přívěsek se vsazeným červeným korálem je zavěšený na broušené světlé kulaté kůži o délce cca 45cm se šroubovacím zapínáním. 

Provedení kovu: starostříbro. Povrchová úprava kovu (lakování a následné vypalování) vás chrání před případnými alergickými reakcemi při dotyku kovu s pokožkou.

Kupujete právě tento autorský originál, který vidíte na fotografiích. Druhý stejný šperk neexistuje a nikdo jiný nebude stejný šperk nosit.

Tip na dárek pro ženu: přívěsek s pravým korálem

Designový přívěsek zaujme nápaditým zpracováním a kombinací kůže, starostříbra a červené barvy korálu. Podtrhne osobnost ženy, která vyniká smyslem pro nápaditost, výjimečnost a ženskost a která dokáže náležitě ocenit jedinečnost. Tento šperk představuje unikátní módní doplněk, který zvýrazní půvab své nositelky a vždy přitáhne pozornost. Má vaše přítelkyně ráda detailní zpracování, přírodní materiály a výjimečnost? Pak jí tímto šperkem jako dárek bezesporu potěšíte! Přívěsek se hodí zejména k teplým odstínům pleti – jarnímu a podzimnímu, případně vhodně doplní oblečení těchto barev.

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.