Přívěsek korál VEGA 4

SperkyProZeny.cz » Přívěsky » Přívěsek korál VEGA 4


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Originální přívěsek červený korál

Velikost přívěsku: cca 42x22mm
Délka koženého řemínku: cca 45cm

Přívěsek se vsazeným červeným korálem je zavěšený na broušené světlé kulaté kůži o délce cca 45cm se šroubovacím zapínáním. 

Provedení kovu: starostříbro. Povrchová úprava kovu (lakování a následné vypalování) vás chrání před případnými alergickými reakcemi při dotyku kovu s pokožkou.

Kupujete právě tento autorský originál, který vidíte na fotografiích. Druhý stejný šperk neexistuje a nikdo jiný nebude stejný šperk nosit.

Přívěsek červený korál pro ženu

Originální přívěsek zaujme nápaditým zpracováním a kombinací kůže, starostříbra a korálově červené barvy. Podtrhne osobnost ženy, která vyniká smyslem pro nápaditost, výjimečnost a ženskost. Tento šperk představuje unikátní módní doplněk, který zvýrazní půvab své nositelky a upoutá pozornost. Má vaše přítelkyně ráda detailní zpracování, přírodní materiály a ženské prvky? Pak jí tímto šperkem jako dárek zaručeně potěšíte! Náhrdelník se hodí zejména k teplým odstínům pleti – jarnímu a podzimnímu, případně vhodně doplní oblečení těchto barev.

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.