Přívěsek achát originální VEGA

SperkyProZeny.cz » Přívěsky » Přívěsek achát originální VEGA


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Autorský šperk - umělecky zpracovaný přívěsek s achátem

Velikost přívěsku: cca 50x29mm

Přívěsek je zavěšen na dvou kulatých kožených řemíncích - jeden je světlý a druhý černý. Délce cca 52cm. Šroubovací zapínání. 

Provedení kovu: starostříbroPovrchová úprava kovu (lakování a následné vypalování) vás chrání před případnými alergickými reakcemi při dotyku kovu s pokožkou.

Pěkně vypadající přívěsek, který potěší každou jemnou a romantickou duši. Uprostřed achátu jsou vidět drobné fialové krystalky ametystu.

Kupujete právě tento originál, který vidíte na fotografiích. Je to autorský šperk. Druhý stejný kousek neexistuje a nikdo jiný nebude stejný šperk nosit. Proto je autorský šperk mimořádně vhodný jako dárek pro ženu

Přívěsek s achátem v uměleckém provedení

Tento umělecký šperk vyniká svým tvarem a kombinací starostříbra s achátem. Zvýrazní osobnost ženy, která oceňuje originalitu, hloubku a neotřelost a touží po něčem opravdu neobyčejném. Přívěsek představuje unikátní módní doplněk, u něhož je zřejmé, že na první pohled zaujme, kromě toho nabízí symbolický rozměr a možnost mnohovrstevnaté interpretace. Má vaše přítelkyně ráda opravdovost, přírodní materiály a nápaditost? Pak jí tímto šperkem jako dárek bezesporu uděláte radost! Přívěsek s achátem se hodí zejména ke studeným odstínům pleti – letnímu a zimnímu, případně vhodně doplní oblečení těchto barev.

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.