Přívěsek Labradorit kravata s ozdobou

SperkyProZeny.cz » Přívěsky » Přívěsek Labradorit kravata s ozdobou


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Přívěšek na krk labradorit ve tvaru kravaty s ozdůbkou

Na přímém světle se labradorit krásně leskne a odráží snad všechny odstíny modré barvy. Tento efekt připomíná opalizaci drahých opálů, avšak pouze v odstínech modré barvy a někdy také v odstínech žluté (či bronzové).
Velikost kamene cca 40-45x30mm.
Úchyt z obecného kovu.

Každý kámen je přírodou vytvořený originál. Zakoupený výrobek se může barvou, strukturou či velikostí kamene mírně lišit od obrázku.

Proč koupit Labradorit přívěsek

Přemýšlíte, jakým šperkem ozdobíte svůj krk? Každé ženě sluší jiné šperky. Některé ženy volí své oblíbené kameny, jiné teprve hledají kamínek, který by nejlépe podtrhl jejich celkový vzhled. Chcete dát najevo svou tajemnost, ale zároveň decentnost? Povede se vám to s přívěskem z labradoritu, což je šedomodrý kámen měňavé barvy. Na sluníčku hází různé odstíny modré. Nabízený přívěsek z labradoritu má tvar kravaty a na jeho vrchní části najdete zajímavou ozdůbku, která ho ještě více ozvláštní. Spočine tento pěkný přívěsek i na všem krku, nebo si v naší nabídce najdete jiný šperk s labradoritem či jiným vzácným kamenem?

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.