Spona do vlasů Korál VEGA

SperkyProZeny.cz » Originální umělecké šperky » Spona do vlasů Korál VEGA


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Unikátní designová spona do vlasů s červeným korálem

Velikost spony cca 96x11mm (v nejširších místech).
Kov - provedení: starostříbro

Povrchová úprava kovu (lakování a následné vypalování) vás chrání před případnými alergickými reakcemi při dotyku kovu s pokožkou.

Kupujete právě tento autorský originál, který vidíte na fotografiích. Druhá stejná vlasová spona neexistuje a nikdo jiný nebude stejný šperk nosit.

 

Proč koupit právě tuto sponu do vlasů s červeným korálem

Pokud vás drahé kameny v přívěscích či náušnicích příliš nelákají, přesto jste ale kouzlu pestrých barev přírodních kamenů podlehli, pak by se vám mohla zamlouvat možná třeba ozdoba do vlasů. Upravený účes je nedílnou součástí vzhledu každé ženy, a k tomu je nezřídka potřeba i nějakých pomůcek, které účes přidrží v požadovaném tvaru, a třeba ještě okrášlí. Jednou takovou pomůckou může být třeba vlasová spona, kombinující kov v barvě starostříbra a červený korál. Stříbřitá barva a červený tón korálu k sobě skvěle ladí, a vytváří celek plný něžnosti a jemnosti, hodící se jak pro běžnější nošení, tak k slavnostnějším příležitostem. Záleží na každé majitelce, nakolik zapojí fantazii, a jaké kreace se sponou vytvoří.

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.