Spona do vlasů Jaspis VEGA

SperkyProZeny.cz » Originální umělecké šperky » Spona do vlasů Jaspis VEGA


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Spona do vlasů Jaspis, staroměď

Velikost spony cca 78x27mm (v nejširších místech).
Kov - provedení: staroměď

Povrchová úprava kovu (lakování a následné vypalování) vás chrání před případnými alergickými reakcemi při dotyku kovu s pokožkou.

Kupujete právě tento autorský originál, který vidíte na fotografiích. Druhá stejná vlasová spona neexistuje a nikdo jiný nebude stejný šperk nosit.

 

Proč koupit originální vlasovou sponu s jaspisem

Nádherná spona do vlasů z kamene jaspisu, vhodná pro elegantní dámy, které se chtějí líbit svému okolí. Nejlepší řešení pro společenské události jako jsou plesy, pracovní porady, konference, ale i třeba návštěva výstavy či divadla. Vlasová spona je vhodná jako doplněk pro středně dlouhé nebo dlouhé vlasy. Extravagantní a originální vzhled dodá vašemu outfitu správný a nenahraditelný šmrnc. K jaspisu se nejvíce hodí světlé barvy, jako je béžová, oranžová, růžová či žlutá. Pokud máte hnědé hodinky, nezapomeňte si je doma. Jestliže si k tomuto šperku přidáte i nějaký pěkný přívěsek z naší nabídky budete neodolatelná.

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.