Náušnice Tygří oko čtverečky větší

SperkyProZeny.cz » Náušnice » Náušnice Tygří oko čtverečky větší


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 

Náušnice Tygří oko čtverečky větší
SLEVA


Náušnice z tygřího oka vybroušeného do tvaru čtverečků s vlnkou

Délka náušnic cca 55mm
Velikost kamene cca 15mm (tj. strana čtverečku)

Každý kámen je přírodou vytvořený originál. Zakoupený výrobek se může barvou, strukturou či velikostí kamene mírně lišit od obrázku.

Proč koupit náušnice tygří oko

Máme pro vás mnoho šperků rozmanitých druhů, barev i tvarů. V nabídce si najde jakákoliv žena, ať už upřednostňuje libovolný styl šperků. Hledáte nějaké vkusné náušnice, které vypadají velmi pěkně, ale zároveň nejsou nějak zvlášť okázalé? Nabízíme vám náušnice z tygřího oka. Jsou ve tvaru větších čtverečků a na uších velmi pěkně vyniknou. Mají odstíny hnědé barvy, takže se hodí především k ženám upřednostňující přírodní styl a jednoduchou krásu. Patříte mezi ně i vy? Náušnice s tygřím okem se vám zalíbí. Pokud se vám nelíbí zrovna tento typ náušnic, podívejte se do naší nabídky na jiné náušnice, ať už decentních barev či tvarů, ale možná si vybere něco okázalejšího. Záleží jen na vašem vkusu. Určitě sama víte, co vám sluší nejvíce, nebo to teprve objevujete? V tom případě experimentujte.

Šperky s tygřím okem, které máme aktuálně na prodej, najdete v kategorii TYGŘÍ OKO

 ***