Náušnice Perly kytička větší

SperkyProZeny.cz » Náušnice » Náušnice Perly kytička větší


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 

Perly náušnice
SLEVA


Perlové náušnice

Velikost náušnic cca 16mm
Zapínání na puzetky

Světlé říční perly s oranžovým nádechem.

Každá perla je přírodou vytvořený originál. Zakoupený výrobek se může barvou, strukturou či velikostí perel mírně lišit od obrázku. 

Kupte si náušnice s perlami

Jednoduše krásné náušnice tvořené říčními perlami se stanou osobitým doplňkem a udělají radost nejedné ženě či dívce. Světlé říční perličky jsou naprostým originálem, jenž byl vytvořen samotnou přírodou. Lze je výborně kombinovat s dalším zbožím z naší nabídky. Ruku v ruce s perlovým náhrdelníkem udělají velkou parádu na plese či jiné honosnější společenské události, samotné zase doplní každodenní outfit a dodají mu potřebnou nevšednost.

Zapínání je tvořeno praktickými a stylovými puzetkami, díky kterým Vám náušnice rozhodně jen tak nevypadnou. Šperk lze použít i jako působivý dárek, a to jak samotný, tak v kombinaci s půvabnými náhrdelníky, které najdete v naší nabídce. Tak neváhejte – a udělejte radost sobě či své drahé polovičce.

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.