Náramek Růženín kov

SperkyProZeny.cz » Náramky » Náramek Růženín kov


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 

Náramek Růženín
SLEVA


Náramek s růženínem

Vnitřní obvod náramku (obvod ruky) cca 18-19cm
Velikost růženínové  mugle (průměr kruhu) cca 25mm
Náramek je vyroben z bižuterního kovu, má otevírací a zaklapávací mechanismus. Velikostí se tedy trochu přizpůsobí i větší ruce.

Každý kámen je přírodou vytvořený originál. Zakoupený výrobek se může barvou, strukturou či velikostí kamene mírně lišit od obrázku.

Růženín náramek

Nejenom hodinky jsou určené na nošení na něžném a ladném dámském zápěstí. Skvělým doplňkem, který nejenom zaujme, ale zároveň podtrhne přirozenou eleganci každé ženy, může být tento nádherný náramek. Tomu samozřejmě dominuje unikátní kámen získaný ze samotné přírody, který nese název růženín. Právě přírodní kameny jsou v posledních sezónách jedny z nejoblíbenějších doplňků každé ženy. S tímto náramkem si tak můžete být jistá, že pozitivně zapůsobíte na své okolí, které vás bude považovat za vznešenou a elegantní ženu, která má skutečně vybraný vkus –tedy alespoň co se týče výběru šperků a doplňků.

 

Zajímavé informace o růženínu: Růženín

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.