Náhrdelník perly trojřadý světlý

SperkyProZeny.cz » Náhrdelníky » Náhrdelník perly trojřadý světlý


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Elegantní perlový náhrdelník

Sladkovodní nepravidelné perličky jsou navlečené ve třech řadách.
Barva: krémová s odstínem mírně do oranžova. 

Délka perlového náhrdelníku cca 44cm

Každá perla je přírodou vytvořený originál. Zakoupený perlový náhrdelník se může barvou, strukturou či velikostí perel mírně lišit od obrázku.

Náhrdelník z perel

Půvabný perlový náhrdelník disponující třemi řadami sladkovodních perliček je jistou volbou, díky které oslníte na každé společenské události. Na jeho vzniku se podílela jak sama příroda, tak šikovná ruka člověka, jíž bylo vytvořeno elegantní a působivé zapínání.

Za vznikem takovýchto krásných perliček obvykle stojí živočich zvaný perlorodka říční, vzácný druh mlže. Vytváří perly, které lze považovat za originální kousky – lehce se od sebe liší jak tvarem, tak odstíny. Na perličkách navíc mohou vznikat různé odlesky, které celý šperk ozvláštní a zkrátka mu dodají ten správný „šmrnc“.
Pokud ve své šperkovnici ještě žádné perly nemáte, rozhodně neváhejte – jsou vhodným doplňkem pro každou ženu. Podtrhnou Vaši krásu a již navždy zůstanou symbolem Vaší elegance. Perlový náhrdelník je vhodný na ples, do divadla, na svatbu, k promoci, ale i na běžnější nošení napřílkad do kanceláře.

Jak o perlový náhrdelník správně pečovat

Jistě budete chtít, aby Vám perlový náhrdelník co nejjdéle vydržel krásný. Nezapomeňte tedy, že perlový náhrdelník musíte sundavat před mytím, sprchováním, koupáním i před spaním. Na sport si jej také vždy sundejte z krku. Perly by působením vody, mýdla, či potu ztratily svůj lesk a jejich barva by postupně šedivěla.

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.