Náhrdelník perly trojřadý

SperkyProZeny.cz » Náhrdelníky » Náhrdelník perly trojřadý


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Elegantní perlový náhrdelník

Sladkovodní nepravidelné perličky jsou navlečené ve třech řadách.
Barva: krémová s odstínem mírně do oranžovo-fialova. 

Délka náhrdelníku je cca 43-44cm

Každá perla je přírodou vytvořený originál. Zakoupený perlový náhrdelník se může barvou, strukturou či velikostí perel mírně lišit od obrázku.

Proč koupit perlový náhrdelník

Elegantní náhrdelník luxusního vzhledu je tvořen sladkovodními perličkami navlečenými nepravidelně do třech řad a zajisté zvládne potěšit nejednu ženu či dívku. Šperk je dokonale propracovaný, a to jak matkou přírodou, tak šikovnou rukou člověka. Jeho díla si můžete povšimnout například na krásném zdobeném zapínání.

Sladkovodní perličky jsou produkovány především živočichem zvaným perlorodka říční. Každá z perel je jedinečným originálem, a to jak tvarem, tak barvou – obvyklými odstíny jsou především bílá, béžová či krémová, v případě tohoto šperku navíc s odlesky do fialkové či oranžové barvy.
S perlovým náhrdelníkem zapůsobíte jak v průběhu všedního dne, tak na jakékoli kulturní akci. Jistou kombinací jsou perly světlé barvy a černé koktejlové šaty – tímto outfitem nic nezkazíte, přímo naopak – budete k nakousnutí.

 

Šperky s perlami, které máme aktuálně na prodej najdete v kategorii PERLY

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.