Náhrdelník Turmalín rubelit + verdelit fasetovaný

SperkyProZeny.cz » Náhrdelníky » Náhrdelník Turmalín rubelit + verdelit fasetovaný


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 

Rubelit + verdelit náhrdelník
SLEVA


Náhrdelník je setaven z kombinace fasetovaného (broušeného) rubelitu (tj. růžová varieta turmalínu) a verdelitu (zelená var. turmalínu)

Délka náhrdelníku cca 42cm
Zapínání náhrdelníku je ze stříbra o ryzosti Ag 925/1000.

Každý kámen je přírodou vytvořený originál. Zakoupený náhrdelník z turmalínů se může barvou, strukturou či velikostí kamene mírně lišit od obrázku.

 

Jednoduchý efektní náhrdelník

Jednoduchý, přesto efektní náhrdelník sestávající z růžového a zeleného turmalínu potěší každou ženu, která si potrpí na romantiku. Růžová a zelená jsou hlavními barvami srdeční čakry, tudíž je tento šperk báječnou možností, jak v sobě sílu lásky podpořit. Rubelit (růžový turmalín) je ideální pro otevření vlastního srdce a posílení citů, verdelit (zelený turmalín) pomáhá zklidnit a vyrovnat psychiku. Tento krásný, láskou a mírem zářící náhrdelník je vhodný pro každodenní nošení, a je také skvělým dárkem pro všechny, které máme skutečně rádi.

 

Všechny naše šperky s turmalíny, které jsou aktuálně na prodej i zajímavé informace o turmalínech najdete v kategorii TURMALÍN

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.