Náhrdelník Růženín střapatý

SperkyProZeny.cz » Náhrdelníky » Náhrdelník Růženín střapatý


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Střapatý náhrdelník s kamenem milenců růženínem

Náhrdelník nazýváme střapatý. Při nošení se nepodaří udržet všechny kamínky ve stejném směru a náhrdelník zůstane vždy trochu "rozcuchaný".

Délka cca 47cm
Náhrdelník je uzavřen pevným šroubovacím zapínáním. 

Každý kámen je přírodou vytvořený originál. Zakoupený výrobek se může barvou, strukturou či velikostí kamene mírně lišit od obrázku.
 

Proč koupit střapatý růženínový náhrdelník

Tento kreativně působící náhrdelník sestávající z různě velikých kamínků růženínu a šroubovacího zapínání je skvělým šperkem pro všechny ženy, které rády nosí neotřelé doplňky a zároveň v sobě chtějí posílit láskyplnou energii, a tím k sobě případně i lásku přivolat. Růženín má podle některých léčitelů vysoce léčivé schopnosti pro celou oblast srdeční čakry – otevírá naše srdce lásce, citům, jemnosti a laskavosti. Rozličně veliké i tvarované kamínky činí tento náhrdelník originálním, jemná barva mu dodává na něžnosti a eleganci. Tento šperk může být nošen pro nejrůznější typy příležitostí, a je to také pěkný dárek pro ženu, kterou máme opravdu rádi.

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.