Náhrdelník Karneol postupné kameny

SperkyProZeny.cz » Náhrdelníky » Náhrdelník Karneol postupné kameny


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 

Náhrdelník s karneolem
SLEVA


Náhrdelník vyrobený z ohlazených oblázků karneolu

Délka náhrdelníku cca 42cm
Velikost kamenů cca 5-20mm. Největší kameny jsou uprostřed náhrdelníku a nejmenší jsou na obou koncích náhrdelníku u zapínání.

Každý kámen je přírodou vytvořený originál. Zakoupený výrobek se může barvou, strukturou či velikostí kamene mírně lišit od obrázku.
 

Proč koupit náhrdelník s karneolem

Tento karneolový šperk je přesně tím kouskem, který vám připomene léto, promenády na pláži, písek mezi prsty, teplo a pohodu. Náhrdelník se skládá z kamínků karneolů různých nepravidelných tvarů, které jsou navlékány jeden za druhým, až vytvoří dokonalou ozdobu vašeho dekoltu. Právě v dekoltu jsou kameny větší, směrem ke krku se pak zmenšují. Barevně se karneoly pohybují v odstínech červené a oranžové. Pokud jde o léčiteli opěvované pozitivní účinky karneolu, údajně přispívá k motivaci, vitalitě či rozvoji tvůrčích schopností, a odbourává lenost. V případě tohoto karneolového náhrdelníku pak navíc jednoznačně zkrášluje, oživuje vzhled a poutá pozornost.

 ***