Náhrdelník Býčí oko kuličky postupné

SperkyProZeny.cz » Náhrdelníky » Náhrdelník Býčí oko kuličky postupné


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 

Náhrdelník Býčí oko kuličky postupné
SLEVA


Náhrdelník z býčího oka - kuličky postupné

Délka náhrdelníku cca 45-46cm.
Velikost jednotlivých kuliček 5-13mm.

Každý kámen je přírodou vytvořený originál. Zakoupený výrobek se může barvou, strukturou či velikostí kamene mírně lišit od obrázku.
 

Proč koupit náhrdelník s minerálem býčí oko

Pokud se vám zamlouvají drahé kameny, ale hledáte něco originálního a tak trochu jiného, pak je to možná tento náhrdelník. Přírodní kámen nazývaný Býčí oko je opracován do dokonale hladkých souměrných kuliček, které jsou navlečeny od středu ke krajům od největší k nejmenším. Mezi jednotlivými kuličkami jsou drobné mezírky, díky čemuž každá z kuliček ještě více vyniká. Barevně jsou přitom kuličky opět mírně různorodé, v tónech oranžové, červené, až do temné skoro černé. Díky tomuto faktu je jasné, že se nejedná o žádnou lacinou bižuterii, ale o luxusní šperk, který je jedinečným originálem. Skvěle bude sedět k elegantním tmavým šatům, ale i topu a džínům. O býčím oku se mimochodem traduje, že ochraňuje a podporuje psychickou harmonii a pocit pospolitosti, a učí toleranci.

Další zajímavé informace o minerálu býčí oko si můžete přečíst zde: Býčí oko

 ***