Náhrdelník Ametyst staromosaz VEGA

SperkyProZeny.cz » Náhrdelníky » Náhrdelník Ametyst staromosaz VEGA


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 

Náhrdelník Ametyst
SLEVA


Náhrdelník Ametyst staromosaz

Náhrdelník s průsvitným ametystem je zavěšen na kulatém řemínku ze světlé broušené kůže. Ukončen je šroubovacím zapínáním. Délka cca 54cm.

Velikost samotného kovového přívěsu s ametystem je cca 55x28mm

Povrchová úprava kovu (lakování a následné vypalování) vás chrání před případnými alergickými reakcemi při dotyku kovu s pokožkou.

Jedná se o autorský šperk, který vám dává jistotu originality. Druhý stejný šperk neexistuje a na druhé ženě nikdy úplně stejný šperk neuvidíte. Kupujete právě tento originál, který vidíte na fotografiích. 

 

Proč koupit umělecký náhrdelník s přírodním ametystem

Náhrdelník z kamene ametyst je ideální alternativou pro společenské události. Hodí se hlavně na plesy, do divadla, ale i do práce na porady. Šperk je velice originální, a tak se vám nemůže stát, že potkáte někdy ženu, která bude mít tento šperk také na krku. Náhrdelník zkombinujte s béžovou, zlatou, růžovou nebo zelenou barvou nešlápnete vedle. Zkuste nyní kombinaci s námořnicky modrou, která je v současné době velice populární a skvěle se hodí k ametystu. Nemusíte barvy nikterak překombinovat. V jednoduchosti je krása, a proto vám postačí jedna až dvě barvy na celý outfit. Doplňky volte ve zlaté barvě.

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.