Náhrdelník Achát velké kameny

SperkyProZeny.cz » Náhrdelníky » Náhrdelník Achát velké kameny


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 

Náhrdelník Achát velké kameny
SLEVA


Náhrdelník vyrobený z velkých ohlazených oblázků achátu


Délka cca 48-50cm

Každý kámen je přírodou vytvořený originál. Zakoupený výrobek se může barvou, strukturou či velikostí kamene mírně lišit od obrázku.
 

Proč koupit náhrdelník s velkými acháty

Minerál achát můžete v přírodě najít v mnoha různých barevných odstínech. Tyto šedobílé acháty pocházejí z Botswany. Nejběžnější jsou právě acháty bílo-šedé, případně pak oranžovo-červené, modravé, či černé. Pro výrobu šperků je achát oblíbenou surovinou, zejména ve své elegantní šedo-bílé formě, jako je tomu v případě tohoto náhrdelníku. Šperk je tvořen hladce opracovanými výraznými oválnými kameny prokládanými drobnými kuličkami. Celý náhrdelník je dominantně v odstínech šedé, každý kámen je však individuálně zbarvený. Díky šedé působí elegantně, zbarvením však poukazuje i na přírodní původ šperku. Ideální pro elegantní dámy, které chtějí vybočovat z řady a poutat pozornost. Velké kameny předurčují náhrdelník k občasnému, nikoli každodennímu, nošení.

 

Zajímavé informace o achátech si přečtěte zde: Achát

 ***