Růženín koule

SperkyProZeny.cz » Dárky a ostatní » Růženín koule


Doporučujeme přímého výrobce - českého zlatníka, u kterého najdete za skvělou cenu překrásné zlaté šperky (odkaz se otevře v novém okně):

Klikněte pro zobrazení:

- zlaté prsteny

- zlaté zásnubní prsteny

- zlaté náušnice

- zlaté přívěsky

- zlaté dětské náušnice 

zlaté šperky s brilianty 

zlaté šperky se safíry 

zlaté šperky s růžovými safíry

zlaté šperky se smaragdy 

zlaté šperky s rubíny 

 Růženínová koule o průměru cca 35-40mm

Každý kámen je přírodou vytvořený originál. Zakoupený výrobek se může barvou, strukturou či velikostí kamene mírně lišit od obrázku.

Proč koupit kouli z růženínu

Hledáte talisman, který byste mohla nosit pro štěstí, či byste takovým talismanem chtěli obdarovat někoho ve svém okolí? Jak by měl vypadat? Chcete-li pěkně vypadající talisman, který obdarovaná může neustále nosit při sobě, volte kouli z růženínu. Vypadá skvostně.
Růženín je oblíbená odrůda křemene, která má růžovou barvu.

Někteří léčitelé dokonce doporučují mít na pracovním stole vedle monitoru kousek růženínu, ktedý údajně působí jako lapač škodlivého záření z monitoru a dokáže Vás takto ochránit. Pokud jste si chtěli růženín koupit z tohoto důvodu, je koule z růženínu uložená na vhodném podstavečku ideální volbou.

V naší nabídce najdete i šperky, které jsou vyrobené z růženínu. Šperky z růženínu jsou průsvitné až průhledné. To jim dodává na kráse. Ozdobte se decentními šperky pěkného odstínu růžové barvy. Růžová barva sluší mnohým ženám. 

RŮŽENÍN

 ***

počet:0 ks
cena:0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.